Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 466 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Jezu Ufam ToBie! ! !

Potykam się na swojej drodze... często upadam... Czasem chciałoby się tak zostać... poużalać nad sobą... ponarzekać na to, że życie ciężkie...

Kim jest dla mnie Pan Bóg?

piątek, 10 sierpnia 2007 9:42
Skocz do komentarzy

<< Odpowiedział Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” (Ew. Jana 14:6).

 

 

Bóg przerzucił pomost nad tą przepaścią, która dzieli nas od Niego, przez posłanie swego Syna, Jezusa Chrystusa, aby umarł zamiast nas ponosząc karę za nasze grzechy.

 

Kim jest dla mnie Bóg? A dla Ciebie kim jest? Może tylko jakimś zwykłym człowiekiem?  Jednak nie, Pan Bóg jest dla mnie istotą dobrą dla człowieka.  Stanowi On dla nas oparcie w trudnej podróży przez nasze życie.
Kiedy chodzę do kościoła na mszę świętą odczuwam fizyczną obecność Boga, czuję jego dobroć. Jestem 14- letnią dziewczyną i chcę kroczyć za nim mam świadomość, iż jest ktoś, kto się mną opiekuje. Tą osobą jest właśnie Pan Bóg, który czuwa nade mną i innymi.

 

Uważam, iż ci, którzy nie znajdują w swym sercu miejsca dla Pana Boga nie są prawdziwymi chrześcijanami. Jak wszakże możemy korzystać z Jego miłosierdzia nie odwdzięczając Mu się? Według mnie nie da się tak czynić, gdy chce się być chrześcijaninem..

 

Podziel się
oceń
5
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

piątek, 24 listopada 2017

Tyle było owieczek...:  337 273  

Czy upływający czas zbliża Cię do Boga ?

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

O mnie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Nazywam się Magda, jestem chrześcijanką, dzieckiem Bożym.I mam 15 lat. Czytając mój blog, wiadomo będzie kim jestem i komu dziękuję, że Jestem, że żyję...KONTAKT:
* GG 6225593
* Email: madzia58@poczta.onet.eu

"Przestań się lękać - zaufaj Bogu, który bogaty jest w miłosierdzie!"

Cytat dnia

„Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników. [Mk 2,17]

...Gniew...

Nie bądź w swym duchu porywczy do gniewu, bo gniew mieszka w piersi głupców.” „Zaprzestań gniewu i zaniechaj zapalczywości! Nie gniewaj się, gdyż to wiedzie do złego...”

Ojciec Święty Jan Paweł II (1920-2005)

Jan Paweł II opuszczając ten świat zostawił piękne słowa ..."Ja jestem zadowolony i wy też bądźcie...”. Możemy się jedynie domyślać, z czego tak bardzo cieszył się Karol Wojtyła w tych dniach. Przez 27 lat niezmordowanie kontynuował bieg wiary, przemierzając wszystkie kontynenty, siał ziarno słowa Bożego w glebę świata. Aż przyszedł dzień, gdy bieg ukończył.

Miłość

Miłość niech będzie bez obłudy. Miejcie wstręt do złego, podążajcie za dobrem. W miłości braterskiej nawzajem bądźcie życzliwi. W okazywaniu czci jedni drugich wyprzedzajcie. Nie opuszczajcie się w gorliwości. Bądźcie płomiennego ducha. Pełnijcie służbę Panu. Rz 12,9-11

Zagłosujesz?


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 337273
Wpisy
  • liczba: 42
  • komentarze: 1537
Bloog istnieje od: 3795 dni
Boże w trójcy Świętej Jedyny, błogosław nas! Ukaż nam Swoje Oblicze! Zmiłuj się nad nami! Obdarz nas Swoim pokojem! Niech Twoje błogosławieństwo spocznie na każdym z nas i będzie z nami zawsze i wszędzie. Niech ono ogarnie wszystkich, którzy przychodzą do naszego domu i wszystko co się w nim znajduje. Trzykroć Święty Boże racz zachować ten dom od piorunów, ognia, gradu, powodzi, napadu złych ludzi, zgorszenia, niedowiarstwa, herezji i wszelkiego nieszczęścia dla duszy i ciała. Matko Boża, święci Aniołowie i wszyscy święci Patronowie uproście dla nas Bożego miłosierdzia. Amen.

Słowa Jana Pawła II

Chociaż nie jestem wśród was na codzień, jak bywało przez tyle lat dawniej - to przecież noszę w sercu wielką troskę. Wielką, ogromną troskę. Jest to, moi drodzy, troska o was. Właśnie dlatego, że od was zależy jutrzejszy dzień.

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl